HYDRADERMIE - LIFT

hydradermie-lifting-machine

Hydraderm LIFT

Lifting bez skalpelu

Inovační ošetření na vyhlazení a omlazení pleti

Výsledkem přibývajících let, stresu a únavy jsou nevýrazné ” tvrdé” rysy obličeje, napětí, zhoršené vylučování toxinů a první znaky stárnutí pleti . Řešením těchto problémů je ošetření Hydraderm Lift. Zatímco běžné zpevňující ošetření posilovaly jen vnější vrstvu pokožky a obnovovali jen její strukturu, revoluční omlazující ošetření Hydraderm Lift stimuluje přímo svaly obličeje, čímž se její rysy zjemňují, povrch se vyhlazuje a pokožka se stává mnohem pevnější.

Hydraderm LIFT  –  FITNESS PRO VAŠI POKOŽKU

Hydraderm lift yeux – rejuvenace očních partií

Ošetření zaměřené na pokožku kolem očí, stimulací svalů kolem očí dostává tato partie nový tón a pevnost . Výsledky jsou patrné již po prvním ošetření, kdy se drobné vrásky vyhladí a okolí očí zůstává rozzářené a jemné.

 

 

TAJEMSTVÍ PROCEDURY

Drenáž a detox

lift_3Působením galvanického proudu se rysy obličeje uvolní, stimulace krevního oběhu podpoří vylučování toxických látek a zlepší se vstřebávání účinných látek do hloubky pokožky.

 

 

 

 

Stimulace svalů

image_1Během tohoto ošetření se stimulují svaly obličeje, díky tomuto ” cvičení ” se svaly tonizují a rysy obličeje se vyhladí.

 

 

 

Modeláž – masáž

Sylvia Secrets  Guinot Facial 2_2Ošetření je doplněno tvarující masáží, během níž se pokožka obličeje revitalizuje, posiluje a vyhlazuje.