GUINOT laboratoře

 

Guinot laboratoře

GUINOT laboratoře

 

Guinot je synonymem pro odborníka v péči o krásu . Toto synonymum je na místě zejména díky týmu výzkumníků, a jejich práci zaměřené na pokrok a inovace vyvíjeny ve výzkumných laboratořích blízko Paříže . Tito vysoce kvalifikovaní a zkušení výzkumníci pracují denně s vysokým nasazením na vývoji produktů obsahujících stále více účinných aktivních složek v té nejvyšší kvalitě .

Jean – Daniel Mondini , doktor farmacie, a předseda představenstva Guinot , vypracovává a hodnotí všechny nové koncepty a produkty, jako například koncept ” Buněčné ochrany ” ochraňující buněčné DNA , koncept ” Age Logic ” zeštíhlující a zpevňující složky cílené na nepoddajnou celulitidu , či radu ” Mikrobiotic ” zahrnující kompletní řadu antibakteriálních čistících výrobků na ošetření akneóznej pokožky . Každý produkt prochází klinickým testem účinnosti a rizikovosti pro jeho naprostou bezpečnost . Všechny postupy jsou v souladu s mezinárodními předpisy . Za účelem dlouhodobé sledovatelnosti možných škodlivých látek ve složkách přípravků jsou v prostorách laboratoře speciálně skladovány vzorkové balení i několik let.

Výroba probíhá ve výjimečně hygienickém a bezpečném prostředí. Výrobní procesy jsou identické s procesy využívanými ve farmaceutickém průmyslu. Plnění výrobků je v zájmu maximální bezpečnosti prováděné v bezprašném prostředí s kontrolovaným ovzduším filtrovaným a čištěným 24 hod. denně. V hermeticky uzavřeném balení produktů se tak až do svého prvního otevření nachází 100 % čistý vzduch bez nulové kontaminace.

Při výrobě farmaceutického výrobku se používá 5 až 7 složek, přičemž kosmetické produkty jejich musí obsahovat 20 až 100. Účinná látka ” Cellular Life Complex ” (tzv. Buněčný elixír ) jich obsahuje více než 56! Je proto mnohem náročnější dbát na přesné dávkování účinných látek. Aby se zabránilo nekonstantní dávkování, musí být všechny účinné látky měřila dvakrát.